Kontakt

Telefon

Kansli: 090-304 75
Tidsbokning: 090-304 83

Shop: 0705 - 61 87 24

Restaurangen: 070-622 11 26 

Verkstaden: 090-304 63

Adress

Umeå Sörfors Golfklubb
Box 232
901 05 Umeå

E-post: kansli@sorforsgk.se

Klubbchef

Fredrik Larsson
Tel: 090-304 71
E-post: fredrik@sorforsgk.se

Ordförande

Lars Albertsson

Tel 070-695 29 80

E-post: lars.albertsson@ume.se

Greenkeeper

Johan Örberg
Tel: 090-304 63
E-post: johan@sorforsgk.se

FÖR FLER KONTAKTER HOS KOMMITTÉERNA BESÖK RESPEKTIVE KOMMITTÉSIDA.

Damkommittéen Ordförande

Eva Enbuske Tapani

Tel: 070-6121782
E-post: eva.enbuske.tapani@lararforbundet.se

HD 55+ Ordförande

Staffan Lindqvist

Tel: 070-5837951
E-post: staffanlindqvist59@gmail.com

Juniorkommittéen Orförande

Lars Norqvist
E-post: larsnorqvist@gmail.com

Tävlingskommittéen Ordförande

Lars Gunnarssson

Tel: 070-3105088
E-post: enlars@telia.com

Ban- och byggnadskommittéen Ordförande

Tomas Axelsson

Tel: 076-7873002
E-post: taxelsson@its.jnj.com

Ta direktkontakt med kansliet via formuläret!

 

Adress

 

Umeå Sörfors Golfklubb

Box 232

901 05 Umeå

 

E-post: kansli@sorforsgk.se

Telefon

 

Kansli: 090-304 75

 

Tidsbokning: 090-304 83

 

Restaurang: 070-622 11 26

Sociala Medier

instagram-glyph-icon-vector-logo-white.p

Våra sponsorer

1/2